پرسش های عمومی

منظور از حجم ترافیکی چیست و آیا ارسال و دریافت که در منوی اتصال نشان داده می شود، همان حجم ترافیکی برای ما محسوب می شود؟

به جریان داده ها (Flow of data) در سراسر اینترنت، ترافیک اینترنت گفته می شود. جریان یا Flow به دنباله ای از بسته های دیتا گفته میشود که از یک پردازش در کامپیوتر مبدا تولید و به سمت یک برنامه کاربردی در کامپیوتر مقصد حرکت میکند. برای مثال وقتی یک فایل را دانلود می کنید یک جریان بین کامپیوتر شما و سرور به وجود می آید، به زبان ساده تر ترافیک اینترنت یعنی تبادل اطلاعات بین دو دستگاه که به اینترنت متصل هستند. بطور مثال: عکس ها و کلیپ هایی که دانلود می کنید و یا مشاهده می کنید یا فایلی که برای کسی آپلود و ایمیل می کنید.

در صورتیکه با سیستم شبکه صبانت هماهنگی لازم را داشته باشد می توانید از همان مودم استفاده نمایید. بنابراین باید مشخصات مودم شما توسط بخش فنی شرکت مورد بررسی قرار گیرد.

به طور معمول هفت روز کاری پروسه رانژه خط تلفن به طول خواهد انجامید.

به عمل برقراری ارتباط تلفن مشترك با اسپلیتر شركت سرویس دهنده توسط شركت مخابرات را رانژه كردن می نامند

در حال حاضر نصب مراکز مخابراتی 22 استان کشور انجام شده است. و تاکنون 21 استان به بهره برداری رسیده اند و به مرور کلیه مراکز مخابراتی استان ها بصورت کامل راه اندازی خواهد شد به دلیل درگیری عوامل و شاخص های بیشماری در راه اندازی مراکز امکان ارائه زمانبندی و تاریخ دقیق برای راه اندازی مراکز مختلف مخابراتی وجود ندارد ولی بصورت روزانه مراکز جدید از طریق وب سایت شرکت اعلام می گردد.

از اینکه چنین تصمیمی گرفته اید بسیار خرسندیم. برای این منظور ابتدا باید درخواست جمع آوری سرویس از شرکتی که در حال حاضر با آن ارتباط دارید به مخابرات ارسال شود و خط شما به اصطلاح از طرف شرکت کنونی آزاد گردد پس از آن شما باید از طریق نمایندگان فروش شرکت صبانت در استان خود ویا با واحد فروش دفتر مرکزی صبانت با شماره تلفن 1524 تماس گرفته و درخواست برقراری سرویس نمایید.

نکته مهم این است که سرویس ما ارزان نیست بلکه پکیج های Sabanet.ir جهت فروش بنابر نیاز کاربران برای کلیه طیف ها طراحی شده و به این دلیل کاربر خانگی مجبور به تهیه سرویس تجاری با قیمتی بالا نمی شود و همه در تمام سطوح اعم از خانگی، اداری و شرکتی می توانند با انتخاب یکی از پکیج های sabanet.ir اینترنت پر سرعت را تجربه کنند.