جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
speed-icon-01

تجربه سرعتی از 100 تا 1,000 مگابیت بر ثانیه با حداکثر کیفیت

تکنولوژی فیبر نوری

استفاده از امواج نوری به جای رسانایی سیم‌مسی برای انتقال اطلاعات، سرعت بسیار بالای نور را به فیبر نوری می‌دهد تا اینترنتی با سرعت بالا، پایداری مناسب و کم‌ترین نویز را برای کاربران عزیز فراهم نماید. این فناوری در مسافت‌های طولانی نیز نمود بیشتری پیدا می‌کند، چرا که دیگر به تقویت‌کننده‌های زیاد در بین مسیر نیازی نبوده و فاصله از مرکز مخابراتی برای انتقال اطلاعات مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

صبا فیبر

صبانت مفتخر است تا با ارائه و توسعه این فناوری در استان‌های مختلف و در آینده نزدیک در سراسر کشور، تجربه‌ متفاوتی از سرعت و کیفیت را برای کاربران به ارمغان آورد.

برای اجرا و ارائه سرویس اینترنت بر روی کابل‌های فیبر نوری روش‌های گوناگونی در نظر گرفته شده است که بر اساس مسافت و همچنین میزان استفاده از آن نام گذاری می‌گردند.

FTTC (Fiber To The Cabinet)

در این روش، سرویس اینترنت به وسیله کابل‌های فیبر نوری تا نزدیک‌ترین کابینت‌های مخابرات که حداکثر ۳۰۰ متر با منزل مشتری فاصله دارد، ارسال می‌شود. سپس از کابینت مذکور تا منزل یا محل کار مشترک از طریق یکی از فناوری‌های DSL به اینترنت متصل خواهد شد.

FTTB (Fiber To The Building)

داده‌ها از مرکز مخابرات تا ابتدای ساختمان کاربر اینترنت به وسیله کابل‌های فیبر نوری منتقل می‌شود. اما از ورودی ساختمان تا جایی که مودم در منزل فرد قرار دارد با کابل مسی خود ساختمان متصل می‌شود.

FTTH (Fiber To The Home)

در این حالت اینترنت بر بستر کابل‌های فیبر نوری از مرکز مخابرات تا منزل مشترک ارسال می‌شود. در واقع در این حالت دیگر هیچ کابل مسی در میان راه قرار ندارد.

Icon-Speed-1401-6

سرعت بسیار بالا

مناسب برای دانلود در کم‌ترین زمان و بیشترین سرعت

Icon-consistency-1401-6

سرعت بسیار بالا

مناسب برای دانلود در کم‌ترین زمان و بیشترین سرعت

Icon-online-1401-6

سرعت بسیار بالا

مناسب برای دانلود در کم‌ترین زمان و بیشترین سرعت

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام این سرویس می توانید با واحد فروش به شماره تماس سراسری 1524 داخلی 535 و 515 در ارتباط باشید.