ساعت کاری 09:00-18:00

کرج،میدان شهدا،برج نوا طبقه 2 واحد 1

32262555

wireless networks

شبکه بی سیم به شبکه ای گفته می شود که در آن کاربران به صورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و در این نوع شبکه ها از امواج رادیویی و مادون قرمز و ماکروویو، به جای کابل ها استفاده می شود. یکی از مهم ترین علت استفاده از این نوع شبکه ها به این دلیل است که در بعضی از مکان ها امکان کابل کشی وجود ندارد و یا کاربر از لپ تاپ استفاده می کند و در جای ثابتی قرار ندارد که بخواهد از کابل استفاده کند. پس بهترین نوع شبکه ای که می توان استفاده کرد شبکه بی سیم می باشد.

bandwidthdedicated bandwithپهنای باند اختصاصی

 

پهنای باند و میزان تاخیر پهنای باند از جمله واژه های متدوال در دنیای شبکه های کامپیوتری است که به نرخ انتقال داده توسط یک اتصال شبکه و یا یک رابط، اشاره می کند. امروزه در کسب و کار استفاده از خدمات اینترنت پر سرعت و قابلیت های آن حائز اهمیت است و نقش مهمی را  در موفقیت یک سازمان ایفا می کند. شرکت صبانت به دنبال توسعه و گسترش زیر ساختی است که زمینه ورود کشور به جامعه اطلاعاتی را فراهم می نماید و دسترسی به اینترنت پر سرعت که یکی از زیربنایی ترین پیش نیازهای توسعه کاربری کشور می باشد را برای تمامی بخش های فعال جامعه تامین می نماید. ارائه خدمات پهنای باند یکی از خدماتی است که شرکت صبانت به جهت برقراری ارتباط میان مراکز و سازمان ها ارائه می کند.

towers internet

towers internet

اینترنت ویژه برج ها و مجتمع ها

 

برج های تجاری، مسکونی و مجتمع ها ممکن است به دلایلی از جمله فیبر بودن خطوط تلفن، تکمیل ظرفیت مخابرات منطقه و… شرایط بهره مندی از اینترنت پر سرعت را نداشته باشند. در این شرایط شرکت صبانت تجهیزات و خدمات ویژه ای را به جهت ارائه اینترنت پر سرعت به ساکنین برج ها و مجتمع ها فراهم آورده است که برای دست یابی به آن، مجتمع یا آپارتمان موردنظر به وسیله آنتن بی سیم که در پشت بام نصب می شود، با سرویس دهنده های بی سیم شرکت صبانت ارتباط برقرار می کند و واحد های آپارتمان و یا مجتمع از طریق خطوط تلفن و یا کابل، شبکه اینترنت را دریافت می نمایند. (وصل نبودن خطوط تلفن و فیبر نوری بودن آن مانع نمی باشد)

INTERNET

سرویس های حجمی (VIP)

 

همانطورکه از نام این سرویس پیداست، سرویس های حجمی دارای حجم مشخصی هستند و با سرعت و مدت زمان معینی در اختیار متقاضیان قرار می گیرند.

صبانت با ارائه ی این سرویس و در نظر گرفتن قیمت های مقرون به صرفه ای جایگاه ویژه ای در این زمینه به خود اختصاص داده است.

sabanet


برخی از پروژه های وایرلس ویستانت :

 

 1. بازار بزرگ امیرکبیر – تهران
 2. پاساژ تهران – تهران
 3. پاساژ ایران – تهران
 4. بازار بزرگ ملل – تهران
 5. بازار چهارسو – تهران
 6. بازارهای مبل یافت آباد – تهران
 7. بازار بزرگ ولیعصر – تهران
 8. برج یاسر – تهران
 9. بازار موبایل ایرانیان – تهران
 10. برج پزشکان پارسیان – تهران
 11. مجتمع رازی – تهران
 12. و صدها مجتمع تجاری و اداری دیگر در سراسر کشور…