ساعت کاری 09:00-18:00

کرج،میدان شهدا،برج نوا طبقه 2 واحد 1

32262555

vpn

شبکه خصوصی مجازی یا VPN ، امکانی برای انتقال ترافیک خصوصی بر روی شبکه عمومی است. معمولا از VPN برای اتصال دو شبکه خصوصی از طریق یک شبکه عمومی مانند اینترنت استفاده می شود. منظور از یک شبکه خصوصی، شبکه ای است که به طور آزاد در اختیار و دسترس عموم نیست. VPN به این دلیل مجازی نامیده می شود که از نظر دو شبکه خصوصی، ارتباط از طریق یک شبکه خصوصی بین آنها برقرار است اما در واقع شبکه عمومی این کار را انجام می دهد.

پیاده سازی VPN معمولا اتصال دو یا چند شبکه خصوصی از طریق یک تونل رمز شده انجام می شود، در واقع به این وسیله اطلاعات درحال تبادل بر روی شبکه عمومی از دید سایر کاربران محفوظ می ماند.

شبکه های VPN به منظور تامین امنیت داده ها و ارتباطات از روش های متعددی استفاده می نمایند:

فایروال : فایروال یک دیواره مجازی بین شبکه اختصاصی یک سازمان و اینترنت ایجاد می نماید. با استفاده از فایروال می توان عملیات متفاوتی را در جهت اعمال سیاست های امنیتی یک سازمان انجام داد.

رمزنگاری : فرآیندی است که با استفاده از آن کامپیوتر مبدا اطلاعات رمز شده را برای کامپیوتر دیگر ارسال می نماید و سایر کامپیوترهای مجاز قادر به رمزگشایی اطلاعات خواهند بود. بدیت ترتیب، پس از ارسال اطلاعات توسط فرستنده دریافت کنندگان، قبل از استفاده از اطلاعات می بایست اقدام به رمزگشایی اطلاعات ارسال شده نمایند.

برقراری ارتباط بین نقاط و دفاتر مختلف بنگاههای اداری و تجاری، روی بستری امن و پرسرعت در تمامی نقاط جغرافیایی کشور از جمله خدمات شرکت صبانت می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید…

کرج : 32262555

تهران : 91022188