ساعت کاری 09:00-18:00

کرج،میدان شهدا،برج نوا طبقه 2 واحد 1

32262555

sabanet

 

برخی از فعالیت های صبانت


گروه شرکت انتقال داده های ندا گستر صبا در پایان سال 1382 موفق به اخذ پروانه PAP گردید. از آنجا که این شرکت هدف بالایی را سر لوحه فعالیت خود قرار داده است به عنوان یک شرکت نو آور و چابک در ارائه انواع خدمات مبتنی بر اینترنت پر سرعت که با تکیه بر سرمایه های انسانی توانمند و با بهره برداری از تکنولوژی های روز دنیا در راستای بهترین، ارزنده ترین و قابل اعتماد ترین محصولات و خدمات گام بر می دارد.

ما اعتقاد داریم که به دنبال توسعه و گسترش زیر ساختی هستیم که زمینه ورود کشور به جامعه اطلاعاتی را فراهم می نماید و دسترسی به اینترنت پر سرعت را که یکی از زیر بنایی ترین پیش نیاز های توسعه کاربری کشور می باشد را برای تمامی بخش های فعال جامعه را تامین می نماید.

اصلی ترین و مهم ترین فعالیت های گروه شرکت انتقال داده های ندا گستر صبا، به عنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه ی فعال در حوزه ارائه خدمات دسترسی به اینترنت و راهکارهای ارتباطی اینترنتی در کشور را می توان به صورت موارد زیر برشمرد:

 • ارائه ی خدمات اینترنت پر سرعت ADSL
 • ارائه ی خدمات مکالمه تلفن بین المللی (VOIP)
 • ارائه ی خدمات تهیه و نصب تجهیزات شبکه های دسترسی و تجمیع برای شرکت های مخابراتی و سازمان های بزرگ
 • ارائه ی خدمات پهنای باند Broadband به صورت Wireless و DSL
 • ارائه ی راهکارهای خاص برقراری ارتباطات نقطه به نقطه یا شبکه های خصوصی مجازی (VPN) سازمان ها
 • ارائه ی خدمات مرکز داده ها و راهکارهای تکمیلی آن
 • ارائه ی راهکارهای امنیتی اینترنتی آنتی ویروس قدرتمند Quick Heal با شرایط استثنایی
 • ارائه ی پشتیبانی فنی از کلیه ی خدمات برقراری ارتباط باشبکه های محلی و جهانی

sabanet

ارزش های محوری صبانت :

 • مشتری مداری و بهبود تجربه مشتری
 • مشارکت و توسعه فرهنگ کار تیمی
 • توجه به حقوق و کرامت انسانی
 • دانش محوری و یادگیری سازمانی
 • پویایی سازمان از طریق خلاقیت و نوآوری
 • مسئولیت پذیری و پاسخگویی

 

شرکت انتقال داده های ندا گستر صبا به عنوان یک شرکت نوآور و چابک در ارائه انواع خدمات مبتنی بر اینترنت پر سرعت که با تکیه بر سرمایه های انسانی توانمند و با بهره برداری از تکنولوژی های روز دنیا در راستای بهترین، ارزنده ترین و قابل اعتماد ترین محصولات و خدمات گام برمی دارد.

 

اهداف :

 • بهبود فرآیند هاب سازمانی شرکت در حوزه بازیابی، فروش، خدمات پس از فروش، پاسخگویی به مشتریان، اطلاع رسانی سریع SMS
 • ارتقاء سیستمContact Center
 • ارتقاء سیستم CRM و محاسبه کارکرد AAA
 • ارتقاء سیستم گردش مکاتبات اداری الکترونیکی Paperless
 • ارتقاء سیستم شبکه نمایندگی های فروش و پشتیبانی
 • استقرار سیستم هوش مجازی (Business Intelligence) برای ارتقاء دقت و سرعت تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها
 • ارتقاء برنامه فروش و بازاریابی ماهیانه
 • سیستم سنجش رضایت مشتریان و مدیریت رابطه کسب و کار با مشتری (BRM)
 • فروش سیستم های مبتنی بر ارزش افزوده

برنامه های اجرایی شرکت :

از آنجا که سرویس ADSL یک سرویس ضروری برای آحاد جامعه می باشد و تمامی بخش های مختلف جامعه اعم از سازمان ها و دوایر حاکمیتی دولتی، موسسات مالی، بانکی، بیمه ای و آموزشگاه ها، مدارس، دانشگاه ها، پژوهشکده ها، صنایع مختلف بزرگمثل خودروسازی ها، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و بخش تجارت و واحدهای تجاری کوچک و واحدهای تجاری کوچک و واحدهای خانواده به عنوان دریافت فیش حقوق و پرداخت قبض مصرفی و سرگرمی های جوانان مورد نیاز می باشد. این شرکت نسبت به بکارگیری از سیستم مکانیزه جهت توسعه اهتمام بالایی داشته است و از آنجا که هدف شرکت توسعه سازمانی درحد واحدهای مدیریت و توسعه اجرایی مرکز بوده و توسعه شهرستان ها و خارج از مرکز را از طریق اخذ نمایندگی های انحصاری فروش و پشتیبانی، به صورت برون سپاری برنامه ریزی نموده است. نسبت به طراحی و توسعه و راه اندازی نرم افزار تخصصی فروش و پشتیبانی اقدامی نموده تا تمامی نمایندگی های فروش در تمامی ساعت های شبانه روز و در تمامی ایام هفته نسبت به فروش و پشتیبانی مشتریان و مصرف کنندگان اقدام نمایند. از دیگر سیستم های مکانیزه این شرکت میتوان به سیستم Call Center مکانیزه شرکت اشاره نمود که این سیستم نسبت به کلیه تماس ها و درخواست مشتریان اقدام و نسبت به پیگیری درخواست ها  و تحقیق آنها در کوتاه ترینزمان اقدام می نمایند.

سیستم های دیگر فعال شده، سیستم اطلاع رسانی SMS و سیستم Paperless گردش نامه های داخلی و بین نمایندگی ها در کل شهر و… را می توان نام برد.

sabanet

دستاوردها و پیشرفت ها :

از آنجا که پروانه دریافتی شرکت ندا گستر صبا به 10 شرکت دیگر نیز اعطا شده است و اکثریت شرکت ها، تمرکز فعالیت خود را در استان تهران شروع نموده اند، این شرکت علاوه بر خدمات رسانی در استان تهران، از فرصت به دست آمده جهت فعالیت بیشتر در شهرستان ها استفاده نموده و عمده توسعه خود را در شهرستان ها متمرکز نموده و توانسته علاوه بر استان تهران در بزرگترین شهر های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، مازندران، همدان، مرکزی و چهارمحال بختیاری به ایجاد تعداد قابل توجهی پورت و ارائه سرویس ADSL با کیفیت فراوان و ارزان بپردازد.

این شرکت افتخار دارد که اولین شرکتی باشد که کلیه مراکز اصلی استان های فوق و شهرهای بزرگ آن در بیش از 90 درصد پوشش شهری سرویس با کیفیت و قیمت مناسب ارائه نماید. علی رغم وجود مشکلات متعدد در تامین نیازهای اولیه هر سرویس، یعنی تامین پورت پسیو، استقرار تجهیزات اکتیو، تامین پهنای باند انتقال مناسب و تامین پهنای باند بین المللی توانسته است جزو شرکت های برتر از نظر تعداد مشترکین فعال محسوب گردد.

از دستاوردهای این شرکت، کیفیت سرویس و سرعت مناسب و سهولت سرویس دهی به مشترکین را میتوان اشاره نمود. ما افتخار داریم که می توانیم در شهر ها و مراکزی که مخابرات نسبت به طرح اتصال به شبکه مسی همکاری لازم را می نمایند بیشتر از هدف گذاری برنامه پنجم توسعه که 60 درصد خانوارها و کلیه ی کسب و کارهای کشور بتواند به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت متصل شوند، اقدام نماییم.

از دستاوردهای این شرکت، کیفیت سرویس و سرعت مناسب و سهولت سرویس دهی به مشترکین را می توان اشاره نمود.

دامنه کاربرد سیستم مدیریت کیفیت :

فعالیت های شرکت در زمینه استانداردهای مدیریتی در حوزه کیفیت خدمات اینترنتی بر بستر ADSLبوده و طی سالیان گذشته کلیه ممیزی های مرتبط با صدور گواهینامه های استاندرد های مدیریت کیفیت در این دامنه برگزار شده است.

در آخرین ممیزی در اسفند ماه 1395 توسط شرکت صدور گواهینامه، بدون هیچگونه عدم انطباقی بر اساس گزارش ممیزی شخص سوم، شرکت انتقال داده های نداگستر صبا موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 گردید.

این شرکت با توجه به تنوع خدمات و با رویکرد بهبود مستمر خدمات اینترنت پر سرعت، در مسیر تحقق اهداف کلان و دستیابی به چشم انداز سازمان، از سال 1396 اقدام به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت با ویرایش سال2015 نموده و تضمین کیفیت این خدمات را در اقدامات آتی مدنظر دارد.