ساعت کاری 09:00-18:00

کرج،میدان شهدا،برج نوا طبقه 2 واحد 1

32262555

TD-LTE

اینترنت نسل 4 ثابت یا TD-LTE چیست؟

TD-LTE مخفف Long-Term Evolution Time-Devision است. درحال حاضر TD-LTE از آخرین نسل های اینترنت ثابت در دنیا محسوب می شود و سریع ترین شبکه ی مخابراتی عملیاتی شده در سطح وسیع در دنیاست.

اینترنت نسل 4 ثابت یا همان TD-LTE بهترین گزینه برای تامین اینترنت سازمان ها، موسسات و شرکت های تجاری و همچنین منازل مسکونی به شمار می رود. بنابراین، در مواردی که اتصال از طریق شیوه های متعددی مانند 3G یا اینترنت ADSL برای مشترک، دسترسی به سرعت موردنیاز را ندارد، یا اگر در منطقه زندگی فرد پورت خالی برای ارائه ی خدمات اینترنت ثابت وجود ندارد، اینترنت نسل 4 ثابت از بهترین گزینه ها به شمار می رود.

هر اتصال TD-LTE قادر خواهد بود در حالت عادی تا سرعت 100 مگابیت را تامین کند که این ظرفیت بین مشترکان متصل به این فرستنده توزیع می شود که البته این به میزان فاصله مشترک از سایت نیز بستگی داشته و تا سه برابر قابل افزایش است.

علاوه براین، پایداری بالای سرویس در آپلود و دانلود، عدم نیاز به خط تلفن ثابت برای راه اندازی سرویس، سهولت در جا به جایی مودم و امکان استفاده در تمامی مناطق تحت پوشش و راه اندازی سریع سرویس از دیگر مزایای استفاده از TD-LTE محسوب می شوند.

 

TD-LTE
اینترنت نسل 4 ثابت

 

برخی دیگر از ویژگی های اینترنت TD-LTE :

  • سرعت بالا – در نتیجه می توانید به راحتی فیلم دانلود کنید.
  • پایداری بالا و پینگ پایین – از بازی های آنلاین در هر مکان و زمانی لذت ببرید.
  • استفاده همزمان چند کاربر – به راحتی همراه با اعضای خانواده یا همکارانتان به وای فای متصل شوید و از اینترنت پر سرعت بهره ببرید.
  • صرفه جویی در مصرف باتری موبایل – دیگر شارژ باتری موبایل شما مثل اینترنت خط به سرعت تمام نمی شود.
  • کاهش هزینه ها – هزینه های TD-LTE به نسبت سرعت بالایی که دارد بسیار کمتر از سایر سرویس های اینترنت پر سرعت است.